مسابقه قرعه‌کشی‌ قهوه بِخَر، قهوه بِبَر

مسابقه قرعه‌کشی‌ قهوه بِخَر، قهوه بِبَر

فروشگاه اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ برای بار دوم اقدام به برگزاری یک مسابقه بزرگ کرده است. برای شرکت در این قرعه کشی تنها کافیست محصول قهوه سبز فوری نسکافه بسته بندی پنج تایی را خرید کنید. با هر بار خرید شانس خودتان را میتوانید برای برنده شدن افزایش دهید. همه می‌توانند در این قرعه کشی شرکت کنند و یکی از برندگان این قرعه کشی باشند.

نحوه شرکت در مسابقه

همانطور که اشاره کردیم شرکت کنندگان می بایست تا پایان مهرماه ۱۳۹۷ محصول قهوه سبز فوری نسکافه بسته بندی پنج تایی را خرید کنند. پس از خرید برای عزیزان یک کد ارسال میشودکه در نهایت بین این کد‌ها قرعه‌کشی‌ انجام خواهد شد. همچنین قابل ذکر است به ازای هر بار خرید، عزیزان شرکت کننده یک کد جدید دریافت خواهند کرد.بدین معنا که افرادی که دو بار خرید کنند ۲ شانس و افرادی که سه بار خرید کنند ۳ شانس و همچنین افرادی که ۴ بار و یا بیشتر از آن خرید کنند، به همان میزان کد ارسالی‌ دریافت میکنند و شانس برنده شدن در قرعه کشی‌ را خواهند داشت.

برای خرید محصول روی عکس زیر کلیک کنید

Nestle Green Coffee

زمانبندی مسابقه

تاریخ شروع مسابقه: از هم اکنون

تاریخ اتمام مسابقه: پایان مهرماه ۱۳۹۷

قوانین مسابقه

  • فاکتور خرید و کد ارسالی‌ برای دریافت جایزه الزامی می باشد.
  • انتخاب اسامی برندگان با استفاده از نرم افزار قرعه کشی که توسط خانه اکسل در محیط نرم‌افزار اکسل طراحی شده است می باشد و افراد با تعداد کد بالاتر دارای شانس بیشتری می باشند. به این ترتیب که هر یک کد به عنوان یک شانس در نظر گرفته می شود.
  • قبل از تماس تلفنی با برندگان، از طریق SMS یک پیامک مبنی بر اطلاع رسانی جهت برنده شدن در مسابقه قرعه کشی فروشگاه اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ برای برندگان ارسال میگردد.
  • هنگام اخذ جایزه و جهت بررسی هویت شخص برنده شده، اصل کارت ملی می بایست به مسئول مربوطه ارائه گردد.
  • برای شرکت در قرعه کشی محدودیت سنی وجود ندارد.

جوایز مسابقه

به هر یک از برندگان به تعدادی که از فروشگاه اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ قهوه خریداری کرده ا‌ند قهوه به صورت رایگان تقدیم میشود.

تعداد برندگان به تعداد شرکت کنندگان مرتبط است. به این صورت که به نسبت یک به ده، برنده خواهیم داشت. مثلا اگر ۱۰۰ نفر شرکت کننده داشته باشیم تعداد برندگانمان ۱۰ نفر خواهد بود و اگر ۱۰۰۰ نفر شرکت کننده داشته باشیم ۱۰۰ نفر را به عنوان برنده اعلام می‌کنیم.

نظرات بازدیدکنندگان