عقد قرارداد همکاری مابین فروشگاه اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ و شرکت فراگامان سخت سیستم (سین‌سین)

عقد قرارداد همکاری مابین فروشگاه اینترنتی بی‌تو‌بی‌سی‌ و شرکت فراگامان سخت سیستم (سین‌سین)

مفتخریم اعلام کنیم طی‌ یک قرارداد تجاری از این پس فروشگاه اینترنتی بی‌ تو بی‌ سی‌ تنها نماینده رسمی‌ فروش آنلاین تونرها و کارتریج‌های برند سین سین یکی‌ از ۱۰۰ برند برتر ایرانی‌ به انتخاب کنگره سراسری بزرگان کیفیت خواهد بود.

محصولات اصلی شرکت سین سین شامل کارتریج ایرانی می باشد که با توان و پشتکار تکنسین های داخلی توانسته سه نشان استاندارد بین المللی را به خود اختصاص دهد. کارتریج ایرانی سین سین مورد تایید مصرف کننده گان کارتریج اورجینال بوده و از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

نکته مهم در استفاده از کارتریج‌های شرکت سین سین برای پرینترهای لیزری، رنگ‌های زنده و واقعی است که تولید می‌کنند و کیفیت مناسبی دارند. کارتریج ایرانی GOLD شرکت سین سین توانایی پرینت بر روی انواع کاغذهای گلاسه، پشت چسبدار و کاغذ های خاص مهندسی را دارد و چاپ عکس، متون و اشکال گرافیکی با بهترین کیفیت و بهترین شکل انجام می‌گیرد. تونرهای سین سین به‌گونه‌ای طراحی‌ شده‌اند که می‌توانید به‌راحتی خودتان در منزل و یا اداره آن‌ها را تعویض کنید و نیازی به تکنسین کامپیوتر و یا متخصص ندارید. شما مصرف کنندگان عزیز با استفاده از لوازم جانبی و تونرهای شرکت سین سین می توانید کیفیت چاپ و سلامت دستگاه خود را تضمین کنید.

نظرات بازدیدکنندگان